Genel

Betticket Yeni Adresi

Betticket giriş yap ya da güncellenen adresine ulaşmak isteyen kullanıcılarımız için birden fazla önerimiz bulunmaktadır.

Hali hazırda Türkiye dışında hizmetlerimizden faydalanan üyelerimiz, kesintisiz bir şekilde eski adresimizden, doğrudan yeni adresimize yönlendirilmiştir. Ancak Türkiye’de olan kullanıcılarımızın “Betticket82.com” üzerinden bizden hizmetlerini almaya devam etmelerini tavsiye etmekteyiz. Eğer DNS kullanıyorsanız yani IP adresinizi değiştirerek internete bağlanıyorsanız ise bu durumdan etkilenmeyeceğinizi belirtmekte fayda var. (DNS değişikliği, sizin bağlandığınız bilgisayar ya da telefonun uzantısını Türkiye üzerinden yurt dışında başka bir ülkeye çekerek, internete başka bir ülke üzerinden bağlanmanıza fayda sağlar. Bu sayede de Türkiye’de olan internet yasaklamalarının önüne geçmeniz mümkün olur).

Betticket inceleme puanları, 2018 yılında müşteri memnuniyeti konusunda Canlı Destek alanında bizi ilk sıraya çıkarttı. Şikayet Var ve Ekşi Sözlük gibi sitelerde yapılan yorumlar ve sitenin yorumlara geri dönüşü esas alınarak oylamalar sonuçlandırılmıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı